Počasie Rancho San Juanito zajtra
| 21 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:25
PO HODINÁCH
západ slnka 19:25
Predpoveď počasia Rancho San Juanito 18. máj 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rancho San Juanito, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 50 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 53 % | 6 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 57 % | 6 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1014 hPa | 60 % | 7 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 6 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 6 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 62 % | 6 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 56 % | 6 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 46 % | 6 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 36 % | 5 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 29 % | 3 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 23 % | 2 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 18 % | 0 °C | 9 % | 0% | 0% | 5% | 3% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 16 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 15 % | -1 °C | 26 % | 0% | 0% | 10% | 18% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 15 % | -1 °C | 29 % | 0% | 0% | 11% | 21% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 17 % | 0 °C | 43 % | 0% | 0% | 13% | 34% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 24 °C |
0,2 mm | 6.6 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 19 % | 1 °C | 85 % | 0% | 0% | 21% | 81% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západný |
1011 hPa | 26 % | 3 °C | 46 % | 0% | 0% | 7% | 43% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západný |
1012 hPa | 27 % | 2 °C | 43 % | 0% | 0% | 5% | 41% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1013 hPa | 30 % | 3 °C | 35 % | 0% | 0% | 1% | 34% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1014 hPa | 33 % | 3 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1015 hPa | 37 % | 4 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1016 hPa | 39 % | 4 °C | 44 % | 0% | 0% | 3% | 41% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1017 hPa | 43 % | 4 °C | 53 % | 0% | 0% | 21% | 41% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 45 % | 5 °C | 32 % | 0% | 0% | 13% | 21% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 48 % | 5 °C | 32 % | 0% | 0% | 17% | 18% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 49 % | 5 °C | 41 % | 0% | 0% | 24% | 25% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 50 % | 5 °C | 24 % | 0% | 0% | 21% | 3% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 52 % | 5 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 53 % | 5 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1017 hPa | 48 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 37 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 31 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 26 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 22 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 25 °C |
1,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 19 % | 1 °C | 32 % | 0% | 0% | 27% | 5% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 25 °C 23 °C |
2,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 2 °C | 66 % | 0% | 0% | 44% | 39% | |
Rancho San Juanito, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,7022; -102,6728
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 2252 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho San Juanito, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho San Juanito.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho San Juanito dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho San Juanito
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:40 | 18.05.2026 22:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |