Počasie San Antonio Analco dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Antonio Analco na 10 dní.
Pondelok 25. máj
23 / 15°C
| 4.8 mm | 1 km/h |
|
|
Predpoveď počasia San Antonio Analco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 85 % | 14 °C | 10 % | 0% | 6% | 1% | 4% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 14 °C | 15 % | 0% | 9% | 0% | 6% | |
| 04:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 85 % | 14 °C | 34 % | 4% | 14% | 12% | 19% | |
| 05:00
13:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
1,3 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 94 % | 14 °C | 99 % | 1% | 96% | 20% | 61% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 17 °C |
2,5 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 94 % | 14 °C | 89 % | 0% | 45% | 20% | 75% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,8 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1013 hPa | 67 % | 16 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 17 °C | 44 % | 0% | 1% | 0% | 43% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
42,5 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 14 °C | 68 % | 0% | 6% | 0% | 65% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1011 hPa | 96 % | 15 °C | 63 % | 0% | 0% | 1% | 63% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 15 °C | 36 % | 0% | 16% | 0% | 25% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 17 °C | 71 % | 0% | 8% | 1% | 68% | |
San Antonio Analco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8398; -96,5563
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 305
Nadmorská výška: 658 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- San Felipe Usila, San Felipe Usila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio Analco, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio Analco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio Analco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio Analco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:34 | 25.05.2026 01:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |