Počasie San Antonio Pushilá dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Antonio Pushilá na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
34 / 18°C
| 6.0 mm | 9 km/h |
| 22 °C | 24 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 18:29
PO HODINÁCH
západ slnka 18:29
|
|
Predpoveď počasia San Antonio Pushilá, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 74 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 81 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 34 °C 35 °C |
2,3 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1010 hPa | 31 % | 14 °C | 66 % | 0% | 0% | 51% | 30% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 24 °C 28 °C |
3,7 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 78 % | 20 °C | 63 % | 0% | 7% | 9% | 56% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 20 °C | 93 % | 0% | 16% | 3% | 91% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 25% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 32 °C |
1,9 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 54 % | 18 °C | 34 % | 0% | 24% | 17% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 79 % | 20 °C | 94 % | 0% | 75% | 29% | 72% | |
San Antonio Pushilá, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,8311; -92,1444
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 32
Nadmorská výška: 1415 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Ocosingo, Ocosingo, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio Pushilá, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio Pushilá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio Pushilá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio Pushilá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 18:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:05 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:32 | 03.05.2026 06:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |