Počasie San Bernabé dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Bernabé na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 22°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 23 °C | 23 °C | 05:00 | |
| 29 °C | 31 °C | 11:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 18:46
PO HODINÁCH
západ slnka 18:46
|
|
Predpoveď počasia San Bernabé, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1008 hPa | 46 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1011 hPa | 54 % | 18 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1011 hPa | 70 % | 16 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 65 % | 12 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 37 % | 12 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1009 hPa | 31 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 40 % | 8 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
San Bernabé, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,1308; -109,7083
Časová zóna: America / Mazatlan
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 64 m
Administratívna časť:
- Estado de Baja California Sur, La Paz, Baja California Sur
- Los Cabos, San José del Cabo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Bernabé, Mexiko. Predpoveď počasia San Bernabé.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Bernabé dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Bernabé
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 19:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:09 | 01.05.2026 05:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |