Počasie San Bernabé zajtra
| 28 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 21:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 18:45
PO HODINÁCH
západ slnka 18:45
Predpoveď počasia San Bernabé 27. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Bernabé, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 64 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 67 % | 15 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 02:00
11:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1010 hPa | 70 % | 16 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 71 % | 15 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 69 % | 15 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 05:00
14:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 64 % | 13 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 06:00
15:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 60 % | 12 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 07:00
16:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 51 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 08:00
17:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 51 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 09:00
18:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1012 hPa | 43 % | 14 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 10:00
19:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 35 % | 13 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 34 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| polojasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 45 % | 18 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 13:00
22:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1011 hPa | 43 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 14:00
23:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1010 hPa | 38 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 37 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 41 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 45 % | 14 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 50 % | 14 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
| 19:00
04:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 54 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
05:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 53 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
06:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 53 % | 13 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 22:00
07:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 55 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 56 % | 14 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 56 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 01:00
10:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 57 % | 13 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 58 % | 13 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 03:00
12:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 59 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
13:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 58 % | 13 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
| 05:00
14:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 60 % | 13 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 06:00
15:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 60 % | 12 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 07:00
16:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 51 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 08:00
17:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 45 % | 13 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 09:00
18:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 37 % | 13 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 10:00
19:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 29 % | 12 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 36 % | 15 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 12:00
21:00
| polojasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1012 hPa | 46 % | 17 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 37 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
23:00
| oblačno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 37 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 38 % | 14 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 16:00
01:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 45 % | 15 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 19:00
04:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 56 % | 16 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 20:00
05:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 53 % | 15 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 21:00
06:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 50 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
07:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 49 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 50 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
San Bernabé, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,1308; -109,7083
Časová zóna: America / Mazatlan
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 64 m
Administratívna časť:
- Estado de Baja California Sur, La Paz, Baja California Sur
- Los Cabos, San José del Cabo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Bernabé, Mexiko. Predpoveď počasia San Bernabé.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Bernabé dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Bernabé
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 19:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:37 | 27.04.2026 03:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |