Počasie San Carlos, Coahuila dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Carlos, Coahuila na 10 dní.
Piatok 1. máj
34 / 23°C
| 1.9 mm | 12 km/h |
| 26 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 19:19
PO HODINÁCH
západ slnka 19:19
|
|
Predpoveď počasia San Carlos, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1008 hPa | 72 % | 20 °C | 31 % | 0% | 18% | 7% | 14% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1007 hPa | 80 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 37% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 59 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 97% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 34 °C 35 °C |
1,5 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1000 hPa | 36 % | 17 °C | 16 % | 0% | 0% | 10% | 4% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severný |
1007 hPa | 73 % | 17 °C | 64 % | 0% | 63% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h severný |
1012 hPa | 73 % | 12 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severný |
1013 hPa | 43 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 10.0 m/s36 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 44 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
San Carlos, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,8967; -101,1942
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 350 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Sabinas, Ciudad Sabinas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Carlos, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia San Carlos, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Carlos, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Carlos, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:41 | 01.05.2026 05:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |