Počasie San Carlos, Coahuila zajtra
| 28 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 36 °C | 15:00 | |
| 31 °C | 34 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:17
PO HODINÁCH
západ slnka 19:17
Predpoveď počasia San Carlos, Coahuila 27. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 36 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Carlos, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 64 % | 21 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 68 % | 21 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 74 % | 22 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 80 % | 22 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 85 % | 22 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 89 % | 22 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 22 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 22 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 22 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 71 % | 22 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1008 hPa | 63 % | 22 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 54 % | 22 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1007 hPa | 45 % | 21 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 36 °C 39 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1006 hPa | 38 % | 20 °C | 48 % | 0% | 0% | 8% | 43% | |
| 14:00
22:00
| zamračené | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severný |
1006 hPa | 28 % | 14 °C | 91 % | 0% | 64% | 43% | 60% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 29 % | 15 °C | 66 % | 0% | 9% | 14% | 58% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 40 % | 19 °C | 38 % | 0% | 0% | 6% | 33% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 42 % | 19 °C | 35 % | 0% | 0% | 3% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 42 % | 19 °C | 57 % | 0% | 0% | 3% | 56% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 47 % | 19 °C | 61 % | 0% | 0% | 2% | 60% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1006 hPa | 53 % | 20 °C | 44 % | 0% | 0% | 2% | 44% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1007 hPa | 56 % | 21 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 59 % | 21 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 21 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 64 % | 21 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 68 % | 21 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 73 % | 22 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 22 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 22 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1008 hPa | 81 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 22 °C | 32 % | 0% | 3% | 0% | 31% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
35 °C 39 °C |
0,6 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 21 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 39 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
San Carlos, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,8967; -101,1942
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 350 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Sabinas, Ciudad Sabinas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Carlos, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia San Carlos, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Carlos, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Carlos, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:58 | 27.04.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |