Počasie San Miguel, Zacatecas týždeň
Predpoveď počasia pre mesto San Miguel, Zacatecas na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
30 / 18°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 22 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Miguel, Zacatecas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 24 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1014 hPa | 32 % | 1 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 13 % | 0 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 14 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 85% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1013 hPa | 33 % | 4 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1013 hPa | 43 % | 5 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 15 % | 0 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
San Miguel, Zacatecas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5123; -103,3405
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1993 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Santa María de la Paz, Ignacio Allende, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel, Zacatecas, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel, Zacatecas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel, Zacatecas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel, Zacatecas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:56 | 29.04.2026 04:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |