Počasie San Miguel, Zacatecas zajtra
Predpoveď počasia San Miguel, Zacatecas 27. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Miguel, Zacatecas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 25 % | -1 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 36 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 8 % | -7 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1007 hPa | 7 % | -8 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 24 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 32 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1013 hPa | 9 % | -4 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1008 hPa | 11 % | -3 °C | 33 % | 0% | 0% | 33% | 0% | |
San Miguel, Zacatecas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5123; -103,3405
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1993 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Santa María de la Paz, Ignacio Allende, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel, Zacatecas, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel, Zacatecas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel, Zacatecas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel, Zacatecas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:11 | 27.04.2026 03:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |