Počasie San Miguel de Agua Zarca (San Miguel) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Miguel de Agua Zarca (San Miguel) na 10 dní.
Piatok 29. máj
31 / 15°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 22 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:29
PO HODINÁCH
západ slnka 19:29
|
|
Predpoveď počasia San Miguel de Agua Zarca (San Miguel), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1015 hPa | 50 % | 8 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 8 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 9 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 53 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1016 hPa | 43 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1015 hPa | 34 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1014 hPa | 27 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 22 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 17 % | 2 °C | 16 % | 0% | 0% | 7% | 10% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 14 % | 0 °C | 40 % | 0% | 0% | 3% | 38% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 13 % | 0 °C | 14 % | 0% | 0% | 7% | 11% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1007 hPa | 13 % | 0 °C | 38 % | 0% | 0% | 35% | 11% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1006 hPa | 12 % | 0 °C | 38 % | 0% | 0% | 30% | 14% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1006 hPa | 13 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 96% | 18% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1006 hPa | 15 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 7% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 18 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 1% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 19 % | 2 °C | 93 % | 0% | 0% | 93% | 2% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 29 % | 6 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1012 hPa | 41 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 46 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 48 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 51 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 55 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1013 hPa | 59 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1013 hPa | 62 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1015 hPa | 45 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1014 hPa | 36 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 31 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 25 % | 6 °C | 11 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 20 % | 4 °C | 13 % | 0% | 0% | 11% | 2% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 18 % | 3 °C | 18 % | 0% | 0% | 7% | 11% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 16 % | 3 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 23% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 15 % | 2 °C | 78 % | 0% | 0% | 3% | 78% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 18 % | 3 °C | 85 % | 0% | 0% | 22% | 81% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h západný |
1006 hPa | 18 % | 3 °C | 78 % | 0% | 0% | 28% | 73% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severozápadný |
1007 hPa | 26 % | 5 °C | 90 % | 0% | 0% | 15% | 89% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severozápadný |
1008 hPa | 27 % | 5 °C | 99 % | 0% | 0% | 48% | 98% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severozápadný |
1010 hPa | 31 % | 6 °C | 99 % | 0% | 0% | 62% | 99% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 34 % | 7 °C | 75 % | 0% | 0% | 57% | 41% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 40 % | 8 °C | 57 % | 0% | 0% | 44% | 22% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 47 % | 9 °C | 28 % | 0% | 0% | 13% | 17% | |
San Miguel de Agua Zarca (San Miguel), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,4989; -102,4592
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 21
Nadmorská výška: 2217 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Genaro Codina, Genaro Codina
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel de Agua Zarca (San Miguel), Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel de Agua Zarca (San Miguel).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel de Agua Zarca (San Miguel) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel de Agua Zarca (San Miguel)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:27 | 29.05.2026 04:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |