Počasie San Miguel de Agua Zarca (San Miguel) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Miguel de Agua Zarca (San Miguel) na 10 dní.
Utorok 2. jún
28 / 14°C
| 0.4 mm | 9 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 19:31
PO HODINÁCH
západ slnka 19:31
|
|
Predpoveď počasia San Miguel de Agua Zarca (San Miguel), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 87 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 24 % | 5 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 25 % | 5 °C | 20 % | 0% | 0% | 16% | 5% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 26 °C |
0,6 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 35 % | 9 °C | 11 % | 0% | 0% | 10% | 1% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 64 % | 13 °C | 32 % | 0% | 0% | 10% | 27% | |
San Miguel de Agua Zarca (San Miguel), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,4989; -102,4592
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 21
Nadmorská výška: 2217 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Genaro Codina, Genaro Codina
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel de Agua Zarca (San Miguel), Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel de Agua Zarca (San Miguel).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel de Agua Zarca (San Miguel) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel de Agua Zarca (San Miguel)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 21:02 | 02.06.2026 07:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |