Počasie San Miguel Hila, México dnes
| 21 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
Predpoveď počasia San Miguel Hila, México 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Miguel Hila, México, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
09:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 54 % | 8 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 58 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 61 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1013 hPa | 65 % | 8 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 67 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1015 hPa | 66 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1016 hPa | 54 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 45 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 32 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 25 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 20 % | 2 °C | 18 % | 0% | 0% | 15% | 5% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 17 % | 1 °C | 10 % | 0% | 0% | 7% | 3% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 16 % | 0 °C | 27 % | 0% | 0% | 21% | 10% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 18 % | 1 °C | 70 % | 0% | 0% | 61% | 33% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 31 % | 5 °C | 81 % | 0% | 0% | 60% | 53% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 24 % | 3 °C | 80 % | 0% | 0% | 57% | 54% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 28 % | 4 °C | 38 % | 0% | 0% | 23% | 21% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 29 % | 5 °C | 69 % | 0% | 0% | 39% | 49% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 33 % | 5 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 38 % | 6 °C | 82 % | 0% | 0% | 82% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 39 % | 6 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 42 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 45 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 49 % | 7 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 51 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 53 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 55 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 58 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 59 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 56 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 42 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 38 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 30 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 23 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1012 hPa | 18 % | 1 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 1% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 16 % | 0 °C | 8 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 14 % | 0 °C | 43 % | 0% | 0% | 22% | 32% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 30 °C 27 °C |
0,8 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 14 % | 0 °C | 60 % | 0% | 0% | 12% | 55% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 24 °C |
1,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 26 % | 5 °C | 85 % | 0% | 0% | 35% | 81% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 26 °C 24 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 24 % | 4 °C | 89 % | 0% | 1% | 60% | 74% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 20 °C |
0,2 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 45 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 54% | 100% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 43 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 87% | 100% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 46 % | 8 °C | 89 % | 0% | 0% | 6% | 89% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 98% | 98% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 50 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 98% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1017 hPa | 51 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
San Miguel Hila, México, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5936; -99,3253
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 4 373
Nadmorská výška: 2436 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Nicolás Romero, Nicolás Romero, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel Hila, México, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel Hila, México.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel Hila, México dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Miguel Hila, México
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Miguel Hila, México
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:01 | 26.04.2026 02:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |