Počasie San Miguel Hila, México týždeň
Predpoveď počasia pre mesto San Miguel Hila, México na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
30 / 16°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 20 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Miguel Hila, México, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 47 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 64 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 18 % | 1 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 7 % | -8 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 1% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 33 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1014 hPa | 46 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 13 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 7 % | -7 °C | 93 % | 0% | 0% | 93% | 1% | |
San Miguel Hila, México, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5936; -99,3253
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 4 373
Nadmorská výška: 2436 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Nicolás Romero, Nicolás Romero, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel Hila, México, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel Hila, México.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel Hila, México dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel Hila, México
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:39 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |