Počasie San Nicolás týždeň
Predpoveď počasia pre mesto San Nicolás na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
29 / 24°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Nicolás, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 67 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 71 % | 22 °C | 5 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 89 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1009 hPa | 95 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 67 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1006 hPa | 69 % | 22 °C | 23 % | 0% | 3% | 8% | 14% | |
San Nicolás, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,7139; -99,5722
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 16 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- San Marcos, San Marcos, Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Nicolás, Mexiko. Predpoveď počasia San Nicolás.
San Nicolás - počasie v okolí - väčšie mestá
San Nicolás - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Nicolás dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Nicolás
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:39 | 29.04.2026 04:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |