Počasie San Olegario dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Olegario na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
31 / 15°C
| 4.0 mm | 16 km/h |
| 20 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
|
|
Predpoveď počasia San Olegario, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 49 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 53 % | 9 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 59 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 9 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 56 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 44 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 33 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 24 % | 4 °C | 6 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 17 % | 1 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 1% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 16 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 4% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1009 hPa | 15 % | 1 °C | 22 % | 0% | 0% | 3% | 20% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 31 °C 28 °C |
0,4 mm | 5.6 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 14 % | 1 °C | 57 % | 0% | 0% | 10% | 53% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 21 % | 3 °C | 76 % | 0% | 0% | 9% | 75% | |
| 17:00
01:00
| slabý dážď | 28 °C 26 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 19 % | 3 °C | 92 % | 0% | 0% | 37% | 87% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 24 °C |
3,5 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 25 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 84% | 100% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 65 % | 11 °C | 99 % | 0% | 7% | 61% | 98% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 55 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1016 hPa | 53 % | 10 °C | 98 % | 0% | 0% | 57% | 98% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 53 % | 11 °C | 96 % | 0% | 0% | 79% | 96% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 12 °C | 32 % | 0% | 0% | 1% | 30% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 12 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 13 °C | 12 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 78 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 80 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1018 hPa | 81 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 64 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 49 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 33 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 26 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 22 % | 3 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 18 % | 2 °C | 6 % | 0% | 0% | 4% | 1% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 14 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 5% | 6% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 13 % | 0 °C | 57 % | 0% | 0% | 39% | 43% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 12 % | -1 °C | 40 % | 0% | 0% | 21% | 24% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 9 % | -3 °C | 68 % | 0% | 0% | 57% | 32% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 15 % | 0 °C | 81 % | 0% | 0% | 74% | 26% | |
San Olegario, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4983; -98,9026
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2234 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Texcoco, Texcoco de Mora
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Olegario, Mexiko. Predpoveď počasia San Olegario.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Olegario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Olegario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:54 | 27.04.2026 03:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |