Počasie San Olegario dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Olegario na 10 dní.
Streda 29. apríl
30 / 17°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 22 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
|
|
Predpoveď počasia San Olegario, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 38 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 43 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 19 % | 2 °C | 12 % | 0% | 0% | 10% | 1% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 11 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 89% | 3% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 29 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východný |
1014 hPa | 37 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 13 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 17 % | 1 °C | 54 % | 0% | 0% | 54% | 0% | |
San Olegario, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4983; -98,9026
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2234 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Texcoco, Texcoco de Mora
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Olegario, Mexiko. Predpoveď počasia San Olegario.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Olegario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Olegario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:37 | 29.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |