Počasie Tomás Antonio (Chimimexco) dnes
| 34 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 42 °C | 15:00 | |
| 36 °C | 42 °C | 17:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 22:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
Predpoveď počasia Tomás Antonio (Chimimexco) 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 37 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tomás Antonio (Chimimexco), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 86 % | 24 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1006 hPa | 87 % | 23 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1006 hPa | 87 % | 23 °C | 9 % | 0% | 7% | 2% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 90 % | 23 °C | 8 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1005 hPa | 88 % | 23 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 93 % | 23 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 2% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1006 hPa | 95 % | 23 °C | 14 % | 0% | 5% | 0% | 9% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1007 hPa | 89 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1007 hPa | 86 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 78 % | 24 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 74 % | 25 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 66 % | 24 °C | 3 % | 0% | 1% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 59 % | 24 °C | 15 % | 0% | 1% | 5% | 10% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 54 % | 24 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 4% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 51 % | 24 °C | 33 % | 0% | 0% | 10% | 27% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 50 % | 24 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 22% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 37 °C 43 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1002 hPa | 51 % | 24 °C | 17 % | 0% | 0% | 3% | 14% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1002 hPa | 53 % | 25 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 34 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1003 hPa | 59 % | 24 °C | 37 % | 0% | 8% | 11% | 26% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1003 hPa | 66 % | 23 °C | 18 % | 0% | 12% | 15% | 3% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 70 % | 23 °C | 9 % | 0% | 7% | 1% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1006 hPa | 71 % | 23 °C | 18 % | 0% | 2% | 2% | 15% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1007 hPa | 77 % | 23 °C | 24 % | 0% | 0% | 13% | 12% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1007 hPa | 82 % | 23 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1008 hPa | 86 % | 23 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1007 hPa | 86 % | 23 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1007 hPa | 91 % | 23 °C | 72 % | 0% | 26% | 0% | 62% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1007 hPa | 94 % | 24 °C | 94 % | 0% | 93% | 0% | 7% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1007 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 8% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1007 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 7% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 18% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 89% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 25 °C | 39 % | 0% | 38% | 0% | 2% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 25 °C | 38 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 25 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 24 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 58 % | 24 °C | 23 % | 0% | 0% | 1% | 22% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 54 % | 24 °C | 57 % | 0% | 0% | 2% | 57% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1005 hPa | 52 % | 25 °C | 73 % | 0% | 0% | 2% | 73% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 53 % | 25 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 51 % | 24 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 52 % | 24 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1004 hPa | 58 % | 24 °C | 60 % | 0% | 4% | 5% | 57% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1005 hPa | 71 % | 24 °C | 88 % | 0% | 17% | 32% | 82% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 74 % | 23 °C | 21 % | 0% | 19% | 1% | 1% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 67 % | 22 °C | 8 % | 0% | 4% | 0% | 3% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 69 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1010 hPa | 77 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Tomás Antonio (Chimimexco), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,4100; -98,8036
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 21
Nadmorská výška: 84 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Tampacán, Tampacán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tomás Antonio (Chimimexco), Mexiko. Predpoveď počasia Tomás Antonio (Chimimexco).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tomás Antonio (Chimimexco) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tomás Antonio (Chimimexco)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tomás Antonio (Chimimexco)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:57 | 26.04.2026 02:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |