Počasie Tomás Antonio (Chimimexco) pozajtra
| 29 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 42 °C | 15:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
Predpoveď počasia Tomás Antonio (Chimimexco) 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 36 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tomás Antonio (Chimimexco), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1009 hPa | 82 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 88 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 90 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 90 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 57 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 55 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 35 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 55 % | 24 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 52 % | 24 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 50 % | 24 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1007 hPa | 49 % | 24 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1007 hPa | 52 % | 24 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1007 hPa | 54 % | 22 °C | 56 % | 0% | 0% | 1% | 56% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 56 % | 20 °C | 50 % | 0% | 3% | 3% | 47% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 59 % | 19 °C | 48 % | 0% | 10% | 1% | 41% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 57 % | 19 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 64 % | 21 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 71 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 78 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1011 hPa | 80 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 24 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1005 hPa | 50 % | 21 °C | 18 % | 0% | 1% | 3% | 15% | |
Tomás Antonio (Chimimexco), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,4100; -98,8036
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 21
Nadmorská výška: 84 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Tampacán, Tampacán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tomás Antonio (Chimimexco), Mexiko. Predpoveď počasia Tomás Antonio (Chimimexco).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tomás Antonio (Chimimexco) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tomás Antonio (Chimimexco)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:46 | 28.04.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |