Počasie Tres Negros dnes
Predpoveď počasia Tres Negros 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 36 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tres Negros, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1005 hPa | 88 % | 23 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 98 % | 22 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 35 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 55 % | 24 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1001 hPa | 53 % | 25 °C | 33 % | 0% | 10% | 6% | 25% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 87 % | 24 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1006 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 36 °C 43 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 56 % | 25 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1002 hPa | 47 % | 22 °C | 36 % | 0% | 0% | 1% | 35% | |
Tres Negros, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,4702; -98,8157
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 65 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Axtla de Terrazas, Alfredo M. Terrazas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tres Negros, Mexiko. Predpoveď počasia Tres Negros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tres Negros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tres Negros
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tres Negros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:57 | 26.04.2026 02:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |