Počasie Tres Negros vikend
Predpoveď počasia pre mesto Tres Negros na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
25 / 21°C
| 22.7 mm | 14 km/h |
| 24 °C | 27 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tres Negros, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 74 % | 19 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 86 % | 21 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 34 °C 38 °C |
9,7 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1011 hPa | 48 % | 21 °C | 90 % | 0% | 10% | 15% | 88% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
13,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 88% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
6,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 94 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Tres Negros, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,4702; -98,8157
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 65 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Axtla de Terrazas, Alfredo M. Terrazas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tres Negros, Mexiko. Predpoveď počasia Tres Negros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tres Negros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tres Negros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:22 | 01.05.2026 05:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |