Počasie Urpiano týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Urpiano na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
36 / 22°C
| 0.1 mm | 7 km/h |
| 22 °C | 22 °C | 05:00 | |
| 36 °C | 35 °C | 11:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 05:27
západ slnka 18:22
PO HODINÁCH
západ slnka 18:22
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Urpiano, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 36 °C 36 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 20 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1010 hPa | 34 % | 12 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 66 % | 15 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1011 hPa | 50 % | 10 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 22 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 18% | 78% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 43 % | 15 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 16 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
Urpiano, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,6922; -104,3464
Časová zóna: America / Mazatlan
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 1291 m
Administratívna časť:
- Estado de Nayarit, Tepic, Nayarit
- La Yesca, La Yesca, Nayarit
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Urpiano, Mexiko. Predpoveď počasia Urpiano.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Urpiano dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Urpiano
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:27 | 18:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 18:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:36 | 19:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 19:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:01 | 29.04.2026 03:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |