Počasie Urpiano vikend
Predpoveď počasia pre mesto Urpiano na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
33 / 21°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 05:00 | |
| 33 °C | 33 °C | 11:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 05:25
západ slnka 18:23
PO HODINÁCH
západ slnka 18:23
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Urpiano, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 64 % | 13 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 29 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1010 hPa | 50 % | 16 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1013 hPa | 83 % | 18 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 12 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 21 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 50 % | 15 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 23:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 18 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
Urpiano, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,6922; -104,3464
Časová zóna: America / Mazatlan
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 1291 m
Administratívna časť:
- Estado de Nayarit, Tepic, Nayarit
- La Yesca, La Yesca, Nayarit
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Urpiano, Mexiko. Predpoveď počasia Urpiano.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Urpiano dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Urpiano
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:25 | 18:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:01 | 18:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:35 | 19:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:45 | 01.05.2026 05:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |