Počasie Valle Dorado Inn dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Valle Dorado Inn na 10 dní.
Sobota 23. máj
32 / 18°C
| 0.1 mm | 6 km/h |
| 21 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
|
|
Predpoveď počasia Valle Dorado Inn, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 49 % | 10 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 53 % | 8 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 20 % | 5 °C | 16 % | 0% | 0% | 2% | 14% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 18 % | 4 °C | 89 % | 0% | 0% | 53% | 78% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 45 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 2% | 20% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 55 % | 9 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 19 % | 5 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1007 hPa | 16 % | 3 °C | 79 % | 0% | 0% | 3% | 78% | |
Valle Dorado Inn, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5244; -103,3619
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9 966
Nadmorská výška: 1533 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Tlajomulco de Zúñiga, Tlajomulco de Zúñiga
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Valle Dorado Inn, Mexiko. Predpoveď počasia Valle Dorado Inn.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Valle Dorado Inn dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Valle Dorado Inn
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:11 | 23.05.2026 01:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |