Počasie Ventanilla vikend
Predpoveď počasia pre mesto Ventanilla na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
31 / 17°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 22 °C | 24 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 19:23
PO HODINÁCH
západ slnka 19:23
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ventanilla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1015 hPa | 69 % | 15 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 22 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1010 hPa | 23 % | 6 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1015 hPa | 53 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 62 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 9 % | -3 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 14 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Ventanilla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,8611; -103,9953
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 1309 m
Administratívna časť:
- Estado de Jalisco, Guadalajara
- Bolaños, Tuxpan de Bolaños
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ventanilla, Mexiko. Predpoveď počasia Ventanilla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ventanilla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ventanilla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 13:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 20:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:32 | 03.05.2026 07:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |