Počasie Vicente Guerrero, Zacatecas vikend
Predpoveď počasia pre mesto Vicente Guerrero, Zacatecas na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 17. máj
27 / 14°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vicente Guerrero, Zacatecas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 10.05.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 15 % | -1 °C | 29 % | 0% | 0% | 10% | 22% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 14 % | -1 °C | 65 % | 0% | 0% | 39% | 50% | |
| 14:00
22:00
| zamračené | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 13 % | -1 °C | 86 % | 0% | 0% | 23% | 82% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 12 % | -1 °C | 80 % | 0% | 0% | 14% | 77% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 12 % | -1 °C | 95 % | 0% | 0% | 18% | 93% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 12 % | -1 °C | 64 % | 0% | 0% | 31% | 50% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 13 % | -2 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 13 % | -2 °C | 99 % | 0% | 0% | 97% | 47% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 16 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 93% | 93% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 22 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 46% | 100% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 26 % | 2 °C | 99 % | 0% | 0% | 98% | 63% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1014 hPa | 26 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 34% | |
pondelok 11.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 26 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 62% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 26 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 62% | 99% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 29 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 28 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 27 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 28 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 88% | 96% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 31 % | 0 °C | 95 % | 0% | 0% | 21% | 94% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 29 % | 0 °C | 76 % | 0% | 0% | 32% | 66% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 28 % | 1 °C | 53 % | 0% | 0% | 3% | 52% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 22 % | 0 °C | 80 % | 0% | 0% | 25% | 74% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 19 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 29% | 100% | |
| 11:00
19:00
| zamračené | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 17 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 99% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 17 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
| 13:00
21:00
| zamračené | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1014 hPa | 20 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14:00
22:00
| zamračené | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 21 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 21 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 19 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 20 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1012 hPa | 26 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 19:00
03:00
| slabý dážď | 19 °C 17 °C |
0,1 mm | 10.8 m/s39 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 9 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 71 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 68 % | 11 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 100% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 70 % | 11 °C | 100 % | 0% | 2% | 99% | 100% | |
| 23:00
07:00
| dážď | 17 °C 16 °C |
0,3 mm | 7.1 m/s26 km/h východný |
1022 hPa | 65 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
Vicente Guerrero, Zacatecas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,3340; -103,4420
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1954 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Monte Escobedo, Monte Escobedo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vicente Guerrero, Zacatecas, Mexiko. Predpoveď počasia Vicente Guerrero, Zacatecas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.