Počasie Vicente Guerrero, Zacatecas zajtra
Predpoveď počasia Vicente Guerrero, Zacatecas 18. máj 2026
Cez deň od rána zamračené, poludnie jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vicente Guerrero, Zacatecas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1014 hPa | 61 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1014 hPa | 73 % | 9 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 22 % | 3 °C | 12 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1009 hPa | 20 % | 2 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 52 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 68 % | 8 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 23 % | 4 °C | 34 % | 0% | 0% | 19% | 18% | |
Vicente Guerrero, Zacatecas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,3340; -103,4420
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1954 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Monte Escobedo, Monte Escobedo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vicente Guerrero, Zacatecas, Mexiko. Predpoveď počasia Vicente Guerrero, Zacatecas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vicente Guerrero, Zacatecas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vicente Guerrero, Zacatecas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 19:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 20:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:44 | 18.05.2026 22:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |