Počasie Scio Farms Estates Mobile Home Park týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Scio Farms Estates Mobile Home Park na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
10 / 9°C
| 0.6 mm | 17 km/h |
| 9 °C | 8 °C | 02:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 08:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 20:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Scio Farms Estates Mobile Home Park, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1015 hPa | 87 % | 7 °C | 96 % | 0% | 0% | 36% | 96% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 87 % | 7 °C | 89 % | 0% | 0% | 53% | 87% | |
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,5 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 88 % | 7 °C | 77 % | 0% | 0% | 39% | 61% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 92 % | 7 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1012 hPa | 75 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 81% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 68 % | 4 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 79 % | 2 °C | 83 % | 0% | 71% | 68% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 80 % | 2 °C | 46 % | 0% | 1% | 45% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1016 hPa | 43 % | -1 °C | 32 % | 0% | 32% | 2% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1017 hPa | 49 % | -1 °C | 89 % | 0% | 14% | 89% | 0% | |
Scio Farms Estates Mobile Home Park, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,2906; -83,8625
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Scio Farms Estates Mobile Home Park, Michigan, USA. Predpoveď počasia Scio Farms Estates Mobile Home Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Scio Farms Estates Mobile Home Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Scio Farms Estates Mobile Home Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 22:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:46 | 29.04.2026 05:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |