Počasie Scio Farms Estates Mobile Home Park zajtra
| 11 °C | 10 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 21:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Predpoveď počasia Scio Farms Estates Mobile Home Park 27. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie dážď. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 6,5 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 7 °C. Úhrn zrážok 3,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Scio Farms Estates Mobile Home Park, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 67 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 3 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 76 % | 4 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 83 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 86 % | 5 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 90 % | 5 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 91 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 90 % | 7 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 83 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 73 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 67 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 64 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 16:00
22:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 60 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 16% | 100% | |
| 17:00
23:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 62 % | 11 °C | 100 % | 0% | 2% | 99% | 100% | |
| 18:00
00:00
| silný dážď | 18 °C 17 °C |
2,7 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 11 °C | 100 % | 0% | 4% | 95% | 100% | |
| 19:00
01:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 8% | 35% | 100% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 3% | 10% | 100% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 66 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 61 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
05:00
| slabý dážď | 18 °C 16 °C |
0,1 mm | 8.4 m/s30 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 55 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 91% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 49 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 01:00
07:00
| silný dážď | 18 °C 16 °C |
3,6 mm | 7.1 m/s26 km/h južný |
1007 hPa | 48 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 100% | |
| 02:00
08:00
| silný dážď | 15 °C 14 °C |
1,0 mm | 8.4 m/s30 km/h južný |
1007 hPa | 87 % | 12 °C | 100 % | 0% | 1% | 94% | 100% | |
| 03:00
09:00
| dážď | 15 °C 14 °C |
0,4 mm | 8.8 m/s32 km/h južný |
1005 hPa | 90 % | 13 °C | 100 % | 0% | 13% | 28% | 100% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h južný |
1005 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 0% | 95% | 0% | 100% | |
| 05:00
11:00
| slabý dážď | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 7.8 m/s28 km/h južný |
1005 hPa | 89 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 53% | 100% | |
| 06:00
12:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
0,5 mm | 7.1 m/s26 km/h južný |
1005 hPa | 90 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 99% | |
| 07:00
13:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
0,8 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 93 % | 14 °C | 94 % | 0% | 92% | 33% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 0% | |
| 09:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
0,2 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 93 % | 16 °C | 50 % | 0% | 46% | 10% | 0% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 82 % | 15 °C | 43 % | 0% | 40% | 6% | 0% | |
| 11:00
17:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h západný |
1007 hPa | 72 % | 12 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1008 hPa | 64 % | 10 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1009 hPa | 60 % | 11 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západný |
1009 hPa | 58 % | 11 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 58 % | 10 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 59 % | 10 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 17:00
23:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 60 % | 9 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 62 % | 9 °C | 14 % | 0% | 3% | 0% | 10% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1012 hPa | 66 % | 8 °C | 59 % | 0% | 9% | 0% | 55% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1013 hPa | 71 % | 8 °C | 53 % | 0% | 10% | 0% | 48% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1014 hPa | 77 % | 7 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 82 % | 7 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 23:00
05:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 86 % | 7 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
Scio Farms Estates Mobile Home Park, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,2906; -83,8625
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Scio Farms Estates Mobile Home Park, Michigan, USA. Predpoveď počasia Scio Farms Estates Mobile Home Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Scio Farms Estates Mobile Home Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Scio Farms Estates Mobile Home Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:34 | 27.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |