Počasie Tisch Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tisch Lake na 10 dní.
Sobota 23. máj
22 / 13°C
| 16.4 mm | 7 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 08:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 14:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 20:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:59
PO HODINÁCH
západ slnka 20:59
|
|
Predpoveď počasia Tisch Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
11,9 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1015 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 36% | 100% | 99% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,8 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1012 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 58% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
3,6 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 80 % | 18 °C | 91 % | 0% | 54% | 25% | 75% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 94 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 99% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 99 % | 15 °C | 98 % | 0% | 65% | 0% | 93% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 95 % | 14 °C | 54 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 22 °C 24 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1016 hPa | 72 % | 16 °C | 99 % | 0% | 99% | 37% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 80 % | 16 °C | 40 % | 0% | 0% | 14% | 30% | |
Tisch Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,2363; -84,1199
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tisch Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Tisch Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tisch Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tisch Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 22:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:05 | 23:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:27 | 24.05.2026 02:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |