Počasie Tisch Lake vikend
Predpoveď počasia pre mesto Tisch Lake na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno silný dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie dážď, večer zamračené.
Piatok 22. máj
19 / 7°C
| 4.5 mm | 19 km/h |
| 7 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 14:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 20:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:58
PO HODINÁCH
západ slnka 20:58
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tisch Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 76 % | 3 °C | 19 % | 0% | 0% | 12% | 9% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 77 % | 6 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1021 hPa | 49 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 16 °C 14 °C |
4,5 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1018 hPa | 58 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 100% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
11,9 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1015 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 36% | 100% | 99% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,8 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1012 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 58% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
3,6 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 80 % | 18 °C | 91 % | 0% | 54% | 25% | 75% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 94 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 99% | |
Tisch Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,2363; -84,1199
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tisch Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Tisch Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tisch Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tisch Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 22:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 23:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:16 | 23.05.2026 02:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |