Počasie Walnut Lake dnes
Predpoveď počasia Walnut Lake 26. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie zamračené, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 17 °C. V noci najnižšia teplota 5 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Walnut Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 88 % | 4 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1020 hPa | 84 % | 5 °C | 90 % | 0% | 0% | 6% | 89% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 44 % | 3 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1018 hPa | 60 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 3 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 15 °C 13 °C |
0,5 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1014 hPa | 56 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 12 °C 10 °C |
15,7 mm | 6.6 m/s24 km/h východný |
1007 hPa | 61 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
Walnut Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,5615; -83,3313
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Walnut Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Walnut Lake.
Walnut Lake - počasie v okolí - väčšie mestá
Walnut Lake - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Walnut Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Walnut Lake
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Walnut Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:22 | 26.04.2026 04:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |