Počasie Walnut Lake pozajtra
Predpoveď počasia Walnut Lake 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie sa zamračené, večer oblačno. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 1,4 mm. V noci slabé dažďové prehánky. Najnižšia teplota 8 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Walnut Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
1,1 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1000 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 82% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
997 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 6.5 m/s23 km/h západojuhozápadný |
999 hPa | 81 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1001 hPa | 68 % | 8 °C | 51 % | 0% | 18% | 43% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 9 °C |
0,6 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 80 % | 7 °C | 75 % | 0% | 20% | 41% | 53% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,4 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 86 % | 6 °C | 100 % | 0% | 78% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,2 mm | 5.0 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 63 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 72% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 75 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 79% | 0% | |
Walnut Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,5615; -83,3313
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Walnut Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Walnut Lake.
Walnut Lake - počasie v okolí - väčšie mestá
Walnut Lake - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Walnut Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Walnut Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:39 | 28.04.2026 04:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |