Počasie Woodbridge Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Woodbridge Lake na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
14 / 3°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 3 °C | 1 °C | 02:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 08:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 14:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 20:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 20:36
PO HODINÁCH
západ slnka 20:36
|
|
Predpoveď počasia Woodbridge Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1020 hPa | 71 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 77 % | 0 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 48 % | 3 °C | 33 % | 0% | 26% | 0% | 9% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1014 hPa | 68 % | 7 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 85 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 75 % | 4 °C | 15 % | 0% | 3% | 6% | 10% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 41 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 14% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
6,2 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 69 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
Woodbridge Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,5734; -83,4838
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Woodbridge Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Woodbridge Lake.
Woodbridge Lake - počasie v okolí - väčšie mestá
Woodbridge Lake - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Woodbridge Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Woodbridge Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 21:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 21:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 22:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 22:06 | 03.05.2026 07:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |