Počasie Woodbridge Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Woodbridge Lake na 10 dní.
Utorok 5. máj
13 / 7°C
| 2.8 mm | 14 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Woodbridge Lake, Michigan, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
2,8 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1007 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 88 % | 4 °C | 44 % | 0% | 44% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 41 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Woodbridge Lake, Michigan, USA - informácie
Štát: Michigan, USAGPS súradnice: 42,5734; -83,4838
Časová zóna: America / Detroit
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Woodbridge Lake, Michigan, USA. Predpoveď počasia Woodbridge Lake.
Woodbridge Lake - počasie v okolí - väčšie mestá
Woodbridge Lake - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Woodbridge Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Woodbridge Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
5. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 20:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 21:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 21:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 22:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 05.05.2026 00:05 | 05.05.2026 08:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |