Počasie Barnhart týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Barnhart na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
17 / 11°C
| 0.2 mm | 18 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 19:51
PO HODINÁCH
západ slnka 19:51
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barnhart, Missouri, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 89 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 83 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1017 hPa | 47 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 53 % | 6 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 73 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 83 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 38 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 58 % | 8 °C | 99 % | 0% | 7% | 32% | 99% | |
Barnhart, Missouri, USA - informácie
Štát: Missouri, USAGPS súradnice: 38,3442; -90,3935
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 5 682
Nadmorská výška: 136 m
Administratívna časť:
- Missouri, Jefferson City
- Jefferson County, Hillsboro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barnhart, Missouri, USA. Predpoveď počasia Barnhart.
Barnhart - počasie v okolí - väčšie mestá
Barnhart - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barnhart dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barnhart
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 13:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 21:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:11 | 29.04.2026 04:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |