Počasie Barnhart týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Barnhart na tento a budúci týždeň.
Pondelok 27. apríl
27 / 17°C
| 27.3 mm | 28 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:49
PO HODINÁCH
západ slnka 19:49
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barnhart, Missouri, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| slabý dážď | 19 °C 19 °C |
0,2 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 68 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 100% | |
| 01:00
08:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
0,6 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 91% | 100% | |
| 02:00
09:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
1,6 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 71% | 98% | |
| 03:00
10:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
6,8 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 78 % | 13 °C | 99 % | 0% | 5% | 93% | 91% | |
| 04:00
11:00
| dažďové prehánky | 17 °C 17 °C |
0,5 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 14 °C | 68 % | 14% | 40% | 41% | 8% | |
| 05:00
12:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 14 °C | 18 % | 3% | 7% | 11% | 0% | |
| 06:00
13:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 14 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 14 °C | 10 % | 0% | 9% | 0% | 1% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 16 °C | 99 % | 0% | 93% | 0% | 39% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 82 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 100% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 83 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 22% | 98% | |
| 11:00
18:00
| slabý dážď | 22 °C 24 °C |
0,2 mm | 8.1 m/s29 km/h južný |
1007 hPa | 83 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 11% | 91% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 83 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 6% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h južný |
1005 hPa | 77 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 23% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h južný |
1004 hPa | 73 % | 19 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 2% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h južný |
1004 hPa | 68 % | 20 °C | 100 % | 0% | 99% | 48% | 9% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h južný |
1003 hPa | 66 % | 20 °C | 77 % | 0% | 24% | 46% | 48% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h južný |
1001 hPa | 66 % | 20 °C | 68 % | 0% | 22% | 0% | 58% | |
| 18:00
01:00
| silný dážď | 27 °C 29 °C |
8,5 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 68 % | 20 °C | 100 % | 0% | 22% | 10% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 19 °C 20 °C |
4,9 mm | 7.1 m/s26 km/h západný |
1005 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
03:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
3,2 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 93 % | 18 °C | 97 % | 0% | 14% | 39% | 94% | |
| 21:00
04:00
| dažďové prehánky | 19 °C 21 °C |
0,8 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 91 % | 17 °C | 75 % | 0% | 18% | 64% | 26% | |
| 22:00
05:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 91 % | 17 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 23:00
06:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 94 % | 17 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 95 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 96 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
09:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 96 % | 16 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 03:00
10:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 04:00
11:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 90 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
12:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 90 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
13:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1014 hPa | 90 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1014 hPa | 88 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1015 hPa | 81 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 75 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 70 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1016 hPa | 68 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1016 hPa | 65 % | 12 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
2,7 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 64 % | 13 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 19:00
02:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
4,5 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 15 °C | 73 % | 0% | 38% | 54% | 11% | |
Barnhart, Missouri, USA - informácie
Štát: Missouri, USAGPS súradnice: 38,3442; -90,3935
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 5 682
Nadmorská výška: 136 m
Administratívna časť:
- Missouri, Jefferson City
- Jefferson County, Hillsboro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barnhart, Missouri, USA. Predpoveď počasia Barnhart.
Barnhart - počasie v okolí - väčšie mestá
Barnhart - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barnhart dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barnhart
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 13:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 20:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:05 | 27.04.2026 04:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |