Počasie Rowans Island dnes
| 12 °C | 10 °C | 20:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 21:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 22:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 23:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 20:51
PO HODINÁCH
západ slnka 20:51
Predpoveď počasia Rowans Island 18. máj 2026
Večer oblačno. Najvyššia teplota 15 °C. V noci najnižšia teplota 9 °C.Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,2718; -66,0880
nadmorská výška: 1 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rowans Island, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 18:00
23:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 51 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 46% | |
| 19:00
00:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 57 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 6% | |
| 20:00
01:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 60 % | 4 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 17% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 61 % | 4 °C | 85 % | 0% | 2% | 82% | 18% | |
| 22:00
03:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 57 % | 3 °C | 99 % | 0% | 7% | 99% | 48% | |
| 23:00
04:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 60 % | 4 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 39% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 61 % | 4 °C | 97 % | 0% | 6% | 96% | 29% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 66 % | 4 °C | 64 % | 0% | 3% | 9% | 60% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 70 % | 4 °C | 85 % | 0% | 0% | 17% | 82% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 73 % | 5 °C | 64 % | 0% | 3% | 32% | 46% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 73 % | 5 °C | 67 % | 0% | 5% | 34% | 49% | |
| 05:00
10:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1017 hPa | 79 % | 6 °C | 50 % | 0% | 3% | 15% | 39% | |
| 06:00
11:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1016 hPa | 87 % | 7 °C | 57 % | 0% | 0% | 14% | 50% | |
| 07:00
12:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1016 hPa | 88 % | 8 °C | 57 % | 0% | 0% | 8% | 52% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 9 °C | 79 % | 0% | 18% | 2% | 75% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 10 °C | 50 % | 0% | 10% | 0% | 44% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 10 °C | 50 % | 0% | 6% | 0% | 46% | |
| 11:00
16:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 11 °C | 68 % | 1% | 4% | 0% | 67% | |
| 12:00
17:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1014 hPa | 71 % | 11 °C | 68 % | 0% | 6% | 0% | 66% | |
| 13:00
18:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1013 hPa | 72 % | 11 °C | 71 % | 0% | 3% | 17% | 64% | |
| 14:00
19:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1012 hPa | 71 % | 12 °C | 100 % | 0% | 2% | 96% | 95% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,3 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1011 hPa | 79 % | 11 °C | 99 % | 0% | 5% | 44% | 97% | |
| 16:00
21:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
6,5 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1011 hPa | 81 % | 12 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 90% | |
| 17:00
22:00
| dažďové prehánky | 13 °C 13 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 12 °C | 85 % | 3% | 15% | 70% | 50% | |
| 18:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 97 % | 13 °C | 65 % | 5% | 14% | 51% | 21% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 8% | |
| 20:00
01:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 14 °C | 25 % | 3% | 10% | 5% | 15% | |
| 21:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 15 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 13 °C | 82 % | 12% | 75% | 26% | 7% | |
| 22:00
03:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1010 hPa | 97 % | 13 °C | 69 % | 43% | 68% | 6% | 0% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 13 °C | 5 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
Rowans Island, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,2718; -66,0880
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rowans Island, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Rowans Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rowans Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Rowans Island
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Rowans Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 20:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 15:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:31 | 22:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:38 | 23:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:46 | 18.05.2026 23:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |