Počasie Rowans Island dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rowans Island na 10 dní.
Sobota 23. máj
16 / 7°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 03:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 13 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 21:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 20:56
PO HODINÁCH
západ slnka 20:56
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 45,2718; -66,0880
nadmorská výška: 1 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Rowans Island, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1024 hPa | 70 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 52 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1028 hPa | 34 % | 0 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1029 hPa | 75 % | 5 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1030 hPa | 89 % | 6 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1031 hPa | 68 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1030 hPa | 49 % | 5 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1028 hPa | 70 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
Rowans Island, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 45,2718; -66,0880
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rowans Island, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Rowans Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rowans Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rowans Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 20:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 15:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 21:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 22:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:28 | 23:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:07 | 24.05.2026 02:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |