Počasie Saint Wilfred dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Saint Wilfred na 10 dní.
Piatok 1. máj
5 / 4°C
| 36.7 mm | 25 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 03:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 09:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 15:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 21:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:32
PO HODINÁCH
západ slnka 20:32
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 47,2542; -65,2140
nadmorská výška: 54 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Saint Wilfred, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| slabý dážď | 4 °C 1 °C |
0,8 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
4,9 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1015 hPa | 96 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 5% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 4 °C 1 °C |
19,6 mm | 6.9 m/s25 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 93% | |
| 21:00
02:00
| silný dážď | 5 °C 2 °C |
11,4 mm | 7.8 m/s28 km/h východný |
1010 hPa | 95 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 5 °C 2 °C |
1,1 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 83% | 75% | |
| 09:00
14:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,9 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,2 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1012 hPa | 89 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 97% | |
| 21:00
02:00
| silný dážď | 4 °C 2 °C |
7,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 53% | |
Saint Wilfred, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 47,2542; -65,2140
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint Wilfred, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Saint Wilfred.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint Wilfred dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint Wilfred
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 21:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 21:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:51 | 01.05.2026 05:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |