Počasie Saint Wilfred týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Saint Wilfred na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
13 / 4°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Interaktívna mapa počasia New Brunswick, Kanada
GPS: 47,2542; -65,2140
nadmorská výška: 54 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint Wilfred, New Brunswick, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 70 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1022 hPa | 59 % | 0 °C | 35 % | 0% | 10% | 34% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 51 % | 2 °C | 46 % | 0% | 4% | 2% | 43% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1018 hPa | 77 % | 2 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 68 % | 1 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 2 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
Saint Wilfred, New Brunswick, Kanada - informácie
Štát: New Brunswick, KanadaGPS súradnice: 47,2542; -65,2140
Časová zóna: America / Moncton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint Wilfred, New Brunswick, Kanada. Predpoveď počasia Saint Wilfred.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint Wilfred dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint Wilfred
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 21:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 22:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:32 | 29.04.2026 04:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |