Počasie Blachleys Hill dnes
| 13 °C | 11 °C | 16:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 18:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 20:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 22:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:49
PO HODINÁCH
západ slnka 19:49
Predpoveď počasia Blachleys Hill 26. apríl 2026
Popoludní oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 13 °C. V noci najnižšia teplota 6 °C.Interaktívna mapa počasia New Jersey, USA
GPS: 40,7562; -74,5463
nadmorská výška: 221 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Blachleys Hill, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
18:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 57 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 56 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 56 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 55 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 16:00
22:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 55 % | 4 °C | 98 % | 0% | 98% | 39% | 0% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 56 % | 4 °C | 42 % | 0% | 41% | 18% | 0% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 65 % | 5 °C | 9 % | 0% | 3% | 6% | 0% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 77 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 82 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 84 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 86 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1023 hPa | 89 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1023 hPa | 92 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1023 hPa | 91 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1023 hPa | 92 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 93 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 92 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 90 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1023 hPa | 88 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1024 hPa | 82 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1024 hPa | 78 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 68 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 52 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 44 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 43 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 45 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 45 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 42 % | 6 °C | 25 % | 0% | 1% | 24% | 0% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1023 hPa | 41 % | 5 °C | 3 % | 0% | 2% | 3% | 0% | |
| 17:00
23:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 41 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 44 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1023 hPa | 55 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 64 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 69 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 75 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1024 hPa | 80 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Blachleys Hill, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,7562; -74,5463
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 221 m
Administratívna časť:
- New Jersey, Trenton
- Morris County, Morristown, New Jersey
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Blachleys Hill, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Blachleys Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Blachleys Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Blachleys Hill
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Blachleys Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:55 | 13:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 21:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:49 | 26.04.2026 03:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |