Počasie Blachleys Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Blachleys Hill na 10 dní.
Piatok 1. máj
13 / 8°C
| 0.0 mm | 26 km/h |
| 8 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 13 °C | 9 °C | 14:00 | |
| 9 °C | 5 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:54
PO HODINÁCH
západ slnka 19:54
Interaktívna mapa počasia New Jersey, USA
GPS: 40,7562; -74,5463
nadmorská výška: 221 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Blachleys Hill, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 56 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 60 % | 0 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 40 % | 0 °C | 53 % | 0% | 7% | 53% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1010 hPa | 48 % | -1 °C | 10 % | 0% | 7% | 10% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1012 hPa | 58 % | -2 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1013 hPa | 61 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 11 °C 7 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 39 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1013 hPa | 52 % | 0 °C | 98 % | 0% | 11% | 98% | 0% | |
Blachleys Hill, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,7562; -74,5463
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 221 m
Administratívna časť:
- New Jersey, Trenton
- Morris County, Morristown, New Jersey
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Blachleys Hill, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Blachleys Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Blachleys Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Blachleys Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:55 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 21:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 21:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:14 | 01.05.2026 05:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |