Počasie Union, New Jersey pozajtra
| 13 °C | 12 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 21:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:50
PO HODINÁCH
západ slnka 19:50
Predpoveď počasia Union, New Jersey 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Union, New Jersey, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 81 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1024 hPa | 78 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1023 hPa | 76 % | 5 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 76 % | 4 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 74 % | 4 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 74 % | 3 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 74 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1023 hPa | 73 % | 4 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 71 % | 5 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 65 % | 6 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 58 % | 7 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 52 % | 6 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 48 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 48 % | 7 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 45 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 41 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 40 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
23:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 43 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 22% | 100% | |
| 18:00
00:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 50 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 72% | 100% | |
| 19:00
01:00
| dážď | 15 °C 14 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 59 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 43% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 70 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 21:00
03:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1019 hPa | 71 % | 7 °C | 98 % | 0% | 3% | 89% | 82% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1019 hPa | 70 % | 7 °C | 7 % | 0% | 1% | 6% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1018 hPa | 77 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 6 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 83 % | 5 °C | 47 % | 0% | 0% | 47% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 86 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
9,9 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Union, New Jersey, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,6976; -74,2632
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 56 771
Nadmorská výška: 35 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Union, New Jersey, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Union, New Jersey.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Union, New Jersey dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Union, New Jersey
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:01 | 28.04.2026 04:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |