Počasie Union, New Jersey týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Union, New Jersey na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 11°C
| 10.1 mm | 14 km/h |
| 8 °C | 7 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 20:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:51
PO HODINÁCH
západ slnka 19:51
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Union, New Jersey, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 6 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 83 % | 5 °C | 47 % | 0% | 0% | 47% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 86 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
9,9 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 11 °C |
14,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1005 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
1,5 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1003 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severozápadný |
1003 hPa | 62 % | 7 °C | 100 % | 0% | 78% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1006 hPa | 59 % | 3 °C | 14 % | 0% | 7% | 9% | 0% | |
Union, New Jersey, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,6976; -74,2632
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 56 771
Nadmorská výška: 35 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Union, New Jersey, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Union, New Jersey.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Union, New Jersey dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Union, New Jersey
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 20:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:05 | 29.04.2026 04:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |