Počasie Verona Lake Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Verona Lake Dam na 10 dní.
Piatok 1. máj
17 / 9°C
| 0.3 mm | 12 km/h |
Interaktívna mapa počasia New Jersey, USA
GPS: 40,8237; -74,2485
nadmorská výška: 110 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Verona Lake Dam, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 76 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 68 % | 4 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1009 hPa | 43 % | 4 °C | 100 % | 0% | 21% | 100% | 0% | |
Verona Lake Dam, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,8237; -74,2485
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Verona Lake Dam, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Verona Lake Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Verona Lake Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Verona Lake Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 20:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 21:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:13 | 01.05.2026 05:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |