Počasie Verona Lake Dam týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Verona Lake Dam na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
20 / 10°C
| 1.8 mm | 3 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:51
PO HODINÁCH
západ slnka 19:51
Interaktívna mapa počasia New Jersey, USA
GPS: 40,8237; -74,2485
nadmorská výška: 110 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Verona Lake Dam, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 11 °C | 89 % | 0% | 43% | 0% | 82% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 13 °C 14 °C |
0,7 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1015 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 100% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 19 °C 20 °C |
0,8 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 72 % | 14 °C | 96 % | 0% | 89% | 24% | 48% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1011 hPa | 85 % | 14 °C | 100 % | 0% | 39% | 18% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 99% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 10 °C 8 °C |
0,7 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 5 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 79% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 72 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 49% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 8 °C | 100 % | 0% | 8% | 96% | 89% | |
Verona Lake Dam, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,8237; -74,2485
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Verona Lake Dam, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Verona Lake Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Verona Lake Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Verona Lake Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 20:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 20:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:05 | 29.04.2026 04:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |