Počasie West New York týždeň
Predpoveď počasia pre mesto West New York na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
15 / 7°C
| 21.5 mm | 21 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 08:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 20:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:51
PO HODINÁCH
západ slnka 19:51
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia West New York, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 11 °C |
15,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
6,5 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1002 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 75% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severozápadný |
1002 hPa | 63 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1006 hPa | 61 % | 3 °C | 82 % | 0% | 40% | 75% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 58 % | 0 °C | 5 % | 0% | 3% | 2% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 53 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 13 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 37 % | 0 °C | 69 % | 0% | 0% | 69% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1010 hPa | 50 % | -1 °C | 33 % | 0% | 32% | 5% | 0% | |
West New York, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,7879; -74,0143
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 53 366
Nadmorská výška: 56 m
Administratívna časť:
- New Jersey, Trenton
- Hudson County, Jersey City
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie West New York, New Jersey, USA. Predpoveď počasia West New York.
West New York - počasie v okolí - väčšie mestá
West New York - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre West New York dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie West New York
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 20:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:08 | 30.04.2026 05:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |