Počasie Wood-Ridge dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Wood-Ridge na 10 dní.
Utorok 28. apríl
12 / 9°C
| 10.5 mm | 13 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Wood-Ridge, New Jersey, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 78 % | 4 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1023 hPa | 80 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
4,6 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 57 % | 4 °C | 100 % | 0% | 17% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
5,5 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 8 °C | 100 % | 0% | 23% | 100% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 0% | 94% | 100% | 85% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,8 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 91% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,7 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 88 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1018 hPa | 88 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 60% | |
Wood-Ridge, New Jersey, USA - informácie
Štát: New Jersey, USAGPS súradnice: 40,8457; -74,0879
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 8 249
Nadmorská výška: 54 m
Administratívna časť:
- New Jersey, Trenton
- Bergen County, Hackensack
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wood-Ridge, New Jersey, USA. Predpoveď počasia Wood-Ridge.
Wood-Ridge - počasie v okolí - väčšie mestá
Wood-Ridge - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wood-Ridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wood-Ridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:00 | 28.04.2026 04:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |