Počasie Gerritsen týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Gerritsen na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
18 / 11°C
| 2.0 mm | 4 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 14:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:49
PO HODINÁCH
západ slnka 19:49
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gerritsen, New York, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 11 °C | 78 % | 0% | 25% | 10% | 71% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
1,6 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 11% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,4 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 89 % | 16 °C | 76 % | 0% | 60% | 25% | 26% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 67% | 3% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,6 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 11 °C | 100 % | 0% | 53% | 93% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
4,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 6 °C | 100 % | 0% | 99% | 99% | 87% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
1,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 9 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 74% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 77 % | 8 °C | 100 % | 0% | 11% | 97% | 89% | |
Gerritsen, New York, USA - informácie
Štát: New York, USAGPS súradnice: 40,5929; -73,9257
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gerritsen, New York, USA. Predpoveď počasia Gerritsen.
Gerritsen - počasie v okolí - väčšie mestá
Gerritsen - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gerritsen dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gerritsen
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:04 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |