Počasie Gerritsen zajtra
Predpoveď počasia Gerritsen 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, večer spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 14 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gerritsen, New York, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 80 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 71 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 48 % | 3 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 69 % | 4 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1023 hPa | 79 % | 5 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1021 hPa | 88 % | 8 °C | 100 % | 0% | 94% | 0% | 96% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
2,5 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 11 °C | 100 % | 0% | 64% | 28% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 12 °C | 97 % | 0% | 92% | 96% | 17% | |
Gerritsen, New York, USA - informácie
Štát: New York, USAGPS súradnice: 40,5929; -73,9257
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gerritsen, New York, USA. Predpoveď počasia Gerritsen.
Gerritsen - počasie v okolí - väčšie mestá
Gerritsen - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gerritsen dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gerritsen
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:53 | 13:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 20:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 21:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:54 | 27.04.2026 03:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |